Ahoj kluci a holky! Ahoj rodiče!

Moc nás těší, že jste se přišli podívat na naše stránky. Doufáme, že zde najdete vše, co o naší soukromé mateřské školce potřebujete nebo chcete vědět.

Předně bychom vás rádi upozornili, že nejsme jen tak obyčejná školka. Jsme spíš takový ostrov uprostřed města, kde si děti užívají spoustu zábavy, sportu a trochu i toho učení. To aby se řádně připravily na školu a uměly i něco víc než ostatní. Třeba povídat anglicky.

Naše školka není jako
každá druhá. O tom vás snad přesvědčí už naše stránky. Třeba fotografie, které najdete v galerii. A taky to, co si tady přečtete. Samozřejmě ale úplně nejlepší bude, přijdete-li přímo k nám na návštěvu!

Když se k nám tedy budete chtít podívat, najdete nás nedaleko centra Ústí nad Labem. Určitě vás překvapí, na jak krásném místě se ocitnete. Díky dvěma velikánským zahradám zapomenete, že jste vlastně ve velkém městě. Máme tady pro naše děti spoustu místa na hraní a dovádění, pískoviště nebo třeba skluzavky.
Ani uvnitř naší budovy se nebudete nudit. Je krásná a stará a velká, a tak ukrývá množství příběhů a tajemství. Mimoto se v ní v zimě děti můžou nahřát v sauně. A v naší druhé budově máme dokonce vířivku. Máme taky svoji kuchyň, takže dobře víme, že u nás děti jedí jen to nejlepší jídlo ze zdravých surovin.

A kolik se k nám vejde dětí? Sto čtyřicet! To je docela dost, nemyslíte?

V ul. Bělehradská máme čtyři třídy v jedné budově, abychom mohli děti rozdělit podle věku na Berušky, Koťátka, Sluníčka a Pastelky. Berušky a Koťátka jsou třídy pro 3-4 leté děti, Sluníčka je třída předškoláků a do třídy Pastelek chodí děti od 3-6 let, které se chtějí učit anglicky. Pro všechny pak máme velkou hernu a dvě lehárny, kde si děti po obědě zdřímnou.

V ulici Veleslavínova máme další dvě třídy s názvem Žabičky a Broučci.

A nově v ulici Stará máme třídu Soviček, Želviček a Štěňátek.Tady jsou naše nejmenší děti.

Děti se u nás můžou naučit kromě angličtiny taky vyrábět keramiku nebo tenis. Navíc je vozíme na výlety a školky v přírodě. A v zimě na hory, kde se učí i lyžovat!

O naše děti se stará jedenáct učitelek, které moc dobře vědí, jak s dětmi pracovat. Dlouho se to totiž učily ve škole a navíc se rády učí o všem novém, co děti potřebují. Aby rodiče věděli o všem, co se u nás děje, píšeme náš program na nástěnky a sem, na naše internetové stránky.

A kdy u nás děti můžou být? Každý den od 6:00 do 18:00. A navíc někdy i přes noc!(ul. Bělehradská).

Od 6:30 do 16:00 v ul. Veleslavínova 3.

Od 7:00 do 16:00 v ul. Veleslavínova 4.

Od 7:00 do 16:00 v ul. Stará .

Přijďte se na nás podívat, rádi vám naši školku ukážeme!

Soukromá mateřská škola - Ústí nad Labem | soukromamaterskaskola.cz
Bělehradská 37, Ústí nad Labem 400 11, tel: 472 771 741