Ahoj děti, sem vezměte svoje rodiče a pojďte se s nimi podívat, jaké aktivity jsme si pro vás připravili ve školním roce 2019/2020.

KROUŽKY

Zpěváček

Zpíváte často doma svým rodičům a máte rády hudbu a zpěv? Pak si přijďte s námi zazpívat! Od 1.10. začíná kroužek Zpěváček. Bude probíhat vždy v úterý co 14 dní ve třídě Koťátek.Těšit se na vás bude p. učitelka Ivanka.

Výtvarka

Jestli rády kreslíte a malujete a jste tvůrčí, výtvarka je pro vás,děti, jako dělaná! Na kroužku vás mj. čeká seznámení s rozličnými výtvarnými technikami. Od 2.10. začíná kroužek Výtvarky. Bude probíhat vždy ve středu co 14 dní ve třídě Sluníček. Těšit se na vás bude p. učitelka Míša.

Pohybovky

Pojďte si zacvičit zábavnou formou! Od 8.10. začíná kroužek Pohybovek. Bude probíhat vždy v úterý co 14 dní dle počasí v herně / na hřišti.Těšit se na vás bude p. učitelka Sára.

Pokusy
Chcete se seznámit se základy fyziky hrou? Rády pozorujete, mícháte a tvoříte? Od 9.10. začíná kroužek Pokusy. Bude probíhat vždy ve středu co 14 dní ve třídě Sluníček. Těšit se na vás bude p. učitelka Dita.

TENIS

Každé pondělí a čtvrtek dopoledne se můžete učit hrát tenis se zkušeným trenérem Vladimírem Jasanem. Kurty jsou hned vedle naší školky, takže nebudete muset chodit daleko!
Budete potřebovat sportovní oblečení, obuv, pokrývku hlavy a tenisovou raketu (možnost zapůjčení).
Pitný režim zajistíme.
V případě nepříznivého počasí se hodina bude nahrazovat.
Při nepřítomnosti dítěte se peníze nevracejí.
Přejeme mnoho zdaru vašim malým tenistům! :-)

PLAVÁNÍ
Jestli vaše děti mají rády vodní svět, pro 15 dětí jsme od října rezervovali kurz plavání v plaveckém areálu Klíše. Kurz obsahuje 12 hodin v rozmezí 4.10-20.12.2019. Hodina bude probíhat každý pátek od 8-9h. Po návratu do školky tj. cca v 10 h. děti dostanou svačinku a při následujících dopoledních aktivitách zůstanou již v budově MŠ. Doprava je zajištěna autobusem. Děti s sebou budou potřebovat určitě plavky, osušku, pití a gumové přezůvky. Čepice a brýle nejsou povinné a můžete jim s sebou dát hračku do vody.
Přejeme dětem, ať jim to krásně jde a ať si užijí i nějaké ty vodní radovánky :-)

KERAMIKA - paní z DDM přijíždí k nám do MŠ

Děti mohou ve skupinách pracovat s keramikou přímo v naší školce.

SAUNOVÁNÍ

V zimě se u nás děti mohou chodit nahřívat do sauny. Dvakrát za měsíc a přímo v budově naší školky! Začínáme vždy kolem půlky října. Děti s sebou nic nepotřebují, župánky dostane každé dítko.

Soukromá mateřská škola - Ústí nad Labem | soukromamaterskaskola.cz
Bělehradská 37, Ústí nad Labem 400 11, tel: 472 771 741