Velice nás to mrzí, ale z důvodu opatření kvůli koronaviru se kroužky posouvají na dobu neurčitou. Jediný kroužek, který je nyní možné uskutečnit je tenis z důvodu konání ve venkovních prostor.

Děkujeme za pochopení.

Ahoj děti, sem vezměte svoje rodiče a pojďte se s nimi podívat, jaké aktivity jsme si pro vás připravili ve školním roce 2019/2020.

KROUŽKY

Zpěváček

Zpíváte často doma svým rodičům a máte rády hudbu a zpěv? Pak si přijďte s námi zazpívat! Od 1.10. začíná kroužek Zpěváček.

Výtvarka

Jestli rády kreslíte a malujete a jste tvůrčí, výtvarka je pro vás,děti, jako dělaná! Na kroužku vás mj. čeká seznámení s rozličnými výtvarnými technikami.

Pohybovky

Pojďte si zacvičit zábavnou formou!

Pokusy
Chcete se seznámit se základy fyziky hrou? Rády pozorujete, mícháte a tvoříte?

TENIS

Každé pondělí a čtvrtek dopoledne se můžete učit hrát tenis se zkušeným trenérem Vladimírem Jasanem. Kurty jsou hned vedle naší školky, takže nebudete muset chodit daleko!
Budete potřebovat sportovní oblečení, obuv, pokrývku hlavy a tenisovou raketu (možnost zapůjčení).
Pitný režim zajistíme.
V případě nepříznivého počasí se hodina bude nahrazovat.
Při nepřítomnosti dítěte se peníze nevracejí.
Přejeme mnoho zdaru vašim malým tenistům! :-)

PLAVÁNÍ
Jestli vaše děti mají rády vodní svět, pro 15 dětí jsme od 2. poloviny února rezervovali kurz plavání v plaveckém areálu Klíše. Kurz obsahuje 11 hodin v rozmezí 21.2.-22.5.2019. Hodina bude probíhat každý pátek od 8-9 h. Po návratu do školky tj. cca v 10 h. děti dostanou svačinku a při následujících dopoledních aktivitách zůstanou již v budově MŠ. Doprava je zajištěna autobusem. Děti s sebou budou potřebovat určitě plavky, osušku, gumové přezůvky a holky i plavecké čepice.
Přejeme dětem, ať jim to krásně jde a ať si užijí i nějaké ty vodní radovánky :-)

KERAMIKA - paní z DDM přijíždí k nám do MŠ

Děti mohou ve skupinách pracovat s keramikou přímo v naší školce.

SAUNOVÁNÍ

V zimě se u nás děti mohou chodit nahřívat do sauny. Dvakrát za měsíc a přímo v budově naší školky! Začínáme vždy kolem půlky října. Děti s sebou nic nepotřebují, župánky dostane každé dítko.

LOGOPEDIE

Vždy 1x v pátek v čase 14:30-15:15 h.

Soukromá mateřská škola - Ústí nad Labem | soukromamaterskaskola.cz
Bělehradská 37, Ústí nad Labem 400 11, tel: 472 771 741