Ahoj děti, sem vezměte svoje rodiče a pojďte se s nimi podívat, jaké aktivity jsme si pro vás připravili ve školním roce 2022/2023.
KROUŽKY
Veškerí kroužky začínají v měsíci říjnu.

NOTIČKY pro kluky a holčičky

Zpíváte často doma svým rodičům a máte rády hudbu a zpěv? Pak si přijďte zazpívat s paní učitelkou Jindřiškou! Kroužek se bude konat každých 14 dní v úterý.

Výtvarný kroužek

Jestli rády kreslíte a malujete a jste tvůrčí, výtvarka je pro vás, děti, jako dělaná! Paní učitelka Míša Švarcová začne s kroužkem ve čtvrtek 13.10. v čase 15:00-16:00 hod. každé dva týdny. Probíhat bude ve třídě Sluníček.

Pohybovky

Pojďte si zacvičit zábavnou formou do herny s paní učitelkou Míšou Kašperlíkovou každou druhou středu v čase 15:30-16:00 hod.

Tenis

Každé pondělí a čtvrtek dopoledne se můžete učit hrát tenis se zkušeným trenérem Vladimírem Jasanem. Děti budou rozděleny na 2 skupiny v časech 10:00 - 10:30 a 10:30 - 11:00 hod. Kurty jsou hned vedle naší školky, takže nebudete muset chodit daleko!
Budete potřebovat sportovní oblečení, obuv, pokrývku hlavy a tenisovou raketu (možnost zapůjčení).
Pitný režim zajistíme.
V případě nepříznivého počasí se hodina neruší a tenis hrajeme ve stanu.
Při nepřítomnosti dítěte se peníze nevracejí.
Přejeme mnoho zdaru vašim malým tenistům! :-)

KERAMIKA - paní z DDM přijíždí k nám do MŠ

Děti mohou ve skupinách pracovat s keramikou přímo v naší školce.

SAUNOVÁNÍ

V zimě se u nás děti mohou chodit nahřívat do sauny. Dvakrát za měsíc a přímo v budově naší školky! Začínáme vždy kolem půlky října. Děti s sebou nic nepotřebují, župánky dostane každé dítko.

BRUSLENÍ

Od 12.10.2022 začne bruslení na zimním stadionu v Ústí n.L. vždy ve středu každé 2 týdny. Hodinu, pro max. 15 dětí, povedou hokejoví trenéři. Autobus od MŠ bude odjíždět v 7:30h. Je potřeba míst s sebou vlastní brusle a helmu (stačí cyklistická).
Hradí se pouze doprava. Cena bude upřesněna.

Soukromá mateřská škola - Ústí nad Labem | soukromamaterskaskola.cz
Bělehradská 37, Ústí nad Labem 400 11, tel: 774 596 551