Ahoj děti, sem vezměte svoje rodiče a pojďte se s nimi podívat, jaké aktivity jsme si pro vás připravili ve školním roce 2021/2022.
KROUŽKY

NOTIČKY pro kluky a holčičky

Zpíváte často doma svým rodičům a máte rády hudbu a zpěv? Pak si přijďte zazpívat s paní učitelkou Jindřiškou! Začínáme v úterý 5. 10. od 15:30-16:00hod ve třídě Koťátek.

Výtvarný kroužek

Jestli rády kreslíte a malujete a jste tvůrčí, výtvarka je pro vás, děti, jako dělaná! Paní učitelka Míša Švarcová začne s kroužkem ve čtvrtek 7. 10. v čase 15:00-16:00 hod. každé dva týdny. Probíhat bude ve třídě Sluníček.

Pohybovky

Pojďte si zacvičit zábavnou formou do herny s paní učitelkou Míšou Kašperlíkovou každou druhou středu v čase 15:15-15:45hod.

Pokusy- malý badatel
Chcete se seznámit se základy fyziky hrou? Rády pozorujete, mícháte a tvoříte?  Kroužek bude každé dva týdny ve čtvrtek v čase 15:15-16:00 hod. s paní učitelkou Sašou ve třídě Koťátek.

Angličtina

Kroužek anglického jazyka povede pan učitel El každé úterý v 10:00 hod od 5. 10. ve třídě Pastelek.

Tenis

Každé pondělí a čtvrtek dopoledne se můžete učit hrát tenis se zkušeným trenérem Vladimírem Jasanem. Kurty jsou hned vedle naší školky, takže nebudete muset chodit daleko!
Budete potřebovat sportovní oblečení, obuv, pokrývku hlavy a tenisovou raketu (možnost zapůjčení).
Pitný režim zajistíme.
V případě nepříznivého počasí se hodina bude nahrazovat.
Při nepřítomnosti dítěte se peníze nevracejí.
Přejeme mnoho zdaru vašim malým tenistům! :-)

KERAMIKA - paní z DDM přijíždí k nám do MŠ

Děti mohou ve skupinách pracovat s keramikou přímo v naší školce.

SAUNOVÁNÍ

V zimě se u nás děti mohou chodit nahřívat do sauny. Dvakrát za měsíc a přímo v budově naší školky! Začínáme vždy kolem půlky října. Děti s sebou nic nepotřebují, župánky dostane každé dítko.

LOGOPEDIE

Začne od října 2021. Den a čas bude upřesněn.

BRUSLENÍ

Od 13.10.2021 začne bruslení na zimním stadionu v Ústí n.L. vždy ve středu každé 2 týdny. Hodinu, pro max. 15 dětí, povedou hokejoví trenéři. Autobus od MŠ bude odjíždět v 8:00h. Je potřeba míst s sebou vlastní brusle a helmu (stačí cyklistická).
Hradí se pouze doprava. Cena bude upřesněna.

Soukromá mateřská škola - Ústí nad Labem | soukromamaterskaskola.cz
Bělehradská 37, Ústí nad Labem 400 11, tel: 774 596 551